Żaluzje poziome

 

Żaluzje poziome STANDARD (amarand) wykonane są z taśmy o szerokości 16mm lub 25mm. Rynna żaluzji jest stalowa, natomiast taśma aluminiowa. System ten nie posiada prowadzenia bocznego, natomiast posiada mocowanie dolne. Możliwość montażu bezinwazyjnego do ramy okiennej. Szeroki wybór kolorów łącznie z drewnopodobnymi (za dopłatą)

Żaluzje poziome VENUS to system posiadający prowadzenia boczne przyszybowe, sterowane łańcuszkiem. Taśma aluminiowa w różnych kolorach. Możliwość wykonania osprzętu w kolorze złoty dąb, mahoń, sosna (za dopłatą). System ten posiada mechanizm samohamujący. Rynna górna i osprzęt dostępne są w kolorach białym, brązowym, beżowym i srebrnym. 

   


Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane wykonane są w całości z drewna. Szerokość listew drewnianych - 25mm lub 50mm. Żaluzja drewniana posiada prowadzenia boczne oraz zaczepy dolne. Jest możliwość mocowania bezinwazyjnego góry i dołu. Maksymalna szerokość żaluzji wynosi 240cm. Kolory sznurków i drabinek zbliżone są do koloru listew. Po złożeniu żaluzji drewnianej pakiet lameli zajmuje ok. 18 % jej wysokości. Do wyboru 10 kolorów. Możliwość sterowania elektrycznego.

 


Żaluzje pionowe - Verticale

 

Żaluzje pionowe VERTIKALE wykonane są z lameli o szerokości 127mm z szyną aluminiową. Montaż żaluzji pionowych do sufitu lub do ściany na wspornikach. Materiał żaluzji pionowych w swoim składzie zawiera bawełnę oraz syntetyczne składniki. Wykonujemy również żaluzje pionowe PCV o szerokości 89mm. Za dopłatą istnieje możliwość łączenia vertikala PCV łańcuszkiem dolnym. Do wyboru posiadamy 30 kolorów. Możliwość

Rolety Wałbrzych, Świdnica - TEMPO Robert Kuwałek